Aisti ry:n vuosikokous 11.4.2021 klo 15

KOKOUSKUTSU

Turun seudun autismi- ja ADHD-yhdistyksen Aisti ry:n sääntömääräinen vuosikokous pidetään sunnuntaina 11.4.2021 klo 15.00 alkaen etäyhteyksin Zoom-verkkopalvelussa. Kokousta johdetaan Lounatuulet yhteisötalon Pihlaja-salista käsin (Läntinen pitkäkatu 33, Turku).

Ilmoittaudu vuosikokoukseen etukäteen tästä linkistä: https://forms.gle/2k8zYsCuvjP14aDG9

Kokouksessa käsitellään yhdistyksen sääntöjen 11 §:n mukaiset asiat. Kokouksen esityslista ohessa. Kokousmateriaalit toimitetaan ilmoittautuneille osallistujille sähköpostilla, samassa viestissä kokouslinkin kanssa. 

Lisätiedot vuosikokouksesta sähköpostitse aistiyhdistys@aistiyhdistys.fi

Mikäli olet kiinnostunut vaikuttamis- ja vapaaehtoistyöstä hallituksessa niin olethan yhteydessä puheenjohtajaan osoitteeseen puheenjohtaja@aistiyhdistys.fi

Kokouskutsu ja kokouksen esityslista on lähetetty jäsenille sähköpostitse.

Tervetuloa mukaan vaikuttamaan!